همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
ASME B16.9 A105 WPB لوله های فولادی کربنی اتصالات 150LB 300LB 600LB 900LB باسن جوش گیر کانسنتریک کاهش دهنده غیر عادی
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
اتصالات لوله فولادی کربنی ASME B16.9 سه راهی میله ای SCH40 DN50 ASTM A234 WPB جوش لب به لب
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
سه راهی فولادی ضد زنگ 9.52 میلی متری 304، اتصالات سه راهی فشار بالا برای اتصال لوله
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
نوک سینه 1/2 اینچی npt 304 نوک سینههای نر نخی با درجه کاهنده نوک پستان فورج شده
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات ASK A403 فولاد ضد زنگ / 90 درجه آرنج آرنج DN200 CH5S-SCH80
| استاندارد: | آرنج بدون درز فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| ماده: | فولاد ضد زنگ |
کارخانه اتصالات لوله سه راهی فولادی ضد زنگ با اتصالات لوله سه بعدی را ارائه می دهد
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
اتصالات فشرده سازی لوله و اتصالات انتقال PE 100 Hdpe با خم HDPE 50 میلی متر 315 میلی متر کاهش دهنده جوش 90 آرنج
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
لوله آب فورج شده جوش لب به لب اتصالات انتهایی اریب با شعاع بلند 90 درجه فولاد ضد زنگ
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
اتصالات لوله PE/BE با شعاع بلند 1/2 اینچ آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
تیتانیوم آلیاژی ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 2 اینچی اتصالات لوله PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

