همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
سوکت اتصالات لوله فورج سوکت اولت UNS S31803 32750 32760 SS304 316 CS Weldolet
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| مواد: | A105 SS304 SS304L SS316L S31803 S32750 S32760 |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
ASTM Ti-2Al-2.5Zr شعاع بلند 90 درجه لوله آرنج مناسب PE / BE Tee
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |
فولاد ضد زنگ غیر استاندارد 2507 WNRF فلنج فرمان فلنج و اتصالات
| تایپ کنید: | فلنج WN |
|---|---|
| OD: | 9.5 تا 219 میلی متر |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
ASTM A815 UNS S32750 1 - 48 اینچ سوکت جوش سوپاپ نوک پستان
| نام محصول: | ASTM A815 UNS S32750 1-48 اینچ سوکت جوش سوپاپ نوک پستان |
|---|---|
| اندازه: | 1 / 8-8 " |
| ماده: | فولاد ضد زنگ |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr شعاع بلند 1/2' 90 درجه لوله زانویی اتصال سه راهی PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصال لوله آرنج 90 درجه با شعاع بلند از آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr، اتصال لوله PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |
ASME B 16.9 Tee فولاد ضد زنگ اتصالات Buttweld نیکل آلیاژ فولاد 6251-48 اینچ
| نام محصول: | فوق العاده duplex uns s32750 |
|---|---|
| اندازه: | 1-48 اینچ |
| گرادیان مواد: | UNS S32750 UNSS32760 |
لوله اتصالات نیکل 90/10 Reducer Tee ASME B16.9 1 "SCH40
| نام محصول: | سه راهی مس نیکل 90/10 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME/ANSI B16.9 |
| ضخامت: | Sch5~Sch160\XXS |
اتصالات فولاد ضد زنگ 2 اینچی 3000# جوش متقاطع برای آب روغن
| قطر خارجی: | 1'' |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 ASME B16.11 |
| DN: | 15-1200 |

