همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
مقاومت بالا 6٪ Moly Nipoflange ASTM A182 GR F44 SGS / BV / ABS / LR
| نام محصول: | 6% مولی نیپوفلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | نیپوفلنج |
| مقطع تحصیلی: | آلیاژ نیکل |
اتصالات لوله جعلی ASME B16.9 DN80 3inch Sch80 Thread Female Tee SS
| قطر خارجی: | 3 '' |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 |
| DN: | 15-1200 |
ASTM A403 304L / 316L WP321 WP347 WPS31254 فولاد ضد زنگ پایه لبه مشترک ANSI B16.9
| نام محصول:: | جوش لب بافت فولادی ضد زنگ پایان خم شدن |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM A403 304L / 316L، WP321، WP347 WPS31254 |
| محدوده اندازه:: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
پایه فولاد ضد زنگ پایه پایه پایه پایه ASTM A403 317L، 321، 321H، 347، 347H
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM A403 317L، 321، 321H، 347، 347H UNS 31254 / 254SMo |
| محدوده اندازه:: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
ASME B16.9 WP304H لوله بدون درز / جوش فولاد ضد زنگ لوله، ضخامت Sch10-160
| ماده: | WP304H |
|---|---|
| اندازه: | 1-48 اینچ |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
لوله JIS G3463 فولاد ضد زنگ بدون درز ریخته گری جوش داده شده Sch40
| نام محصول: | ریخته گری جوش داده شده فولاد ضد زنگ بدون درز 304 جدول 40 لوله |
|---|---|
| مواد: | 200 Series / 300 Series / 400 Series فولاد ضد زنگ |
| تایپ کنید: | بدون درز/جوش داده شده |
304L TP316 لوله بدون درز Sch40 SS بدون درز برای مصالح ساختمانی
| نام محصول: | 304L TP316 لوله فولادی ضد زنگ بدون درز جوش داده شده sch40 |
|---|---|
| طریقه استفاده: | صنایع شیمیایی ، ساخت و ساز ، ساختمان |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
1 39 39 STD N08020 لوله تی از فولاد ضد زنگ با استاندارد ASME B16.9
| قطر بیرونی: | 1'' |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 |
| DN: | 15-1200 |
S32205 S31803 لوله لوازم جانبی فلج های مشترک نوع A
| ایمیل: | وهيوانگ@cnjdgy.com |
|---|---|
| محدوده دما: | -200 درجه سانتیگراد - 800 درجه سانتیگراد |
| درجه مواد: | UNSS31803 |
ASTM A403 WP347 فولاد ضد زنگ 90 درجه آرنج ASTM، JIS، BS، DIN، UNI استاندارد
| محل مبدا:: | شانگهای چین |
|---|---|
| حمل و نقل:: | توسط دریا یا هوا |
| اندازه: | 1/8 "NB TO 48" NB. (بدون درز و جوش) |

