همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
شکل مسطح 1 '' فورج لوله آرنج نیکل آلیاژ مس 90/10 Sch10
| نام: | نیکل آلیاژ مس 90/10 آرنج 90 درجه |
|---|---|
| اتصال: | جعلی |
| استاندارد: | ASME، ANSI، JIS، DIN |
آرنج تراشیده شده 3/4" برای ماشین آلات 3000# ASTM A182 F304 90°
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
پایان های استوب قطعات فولاد ضد زنگ ساخته شده در اشکال مختلف آزمایش NDT پولیش شده پایان ISO گواهینامه
| فرایند ساخت: | آهنگری، ریخته گری و غیره |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی / پالت / جعبه |
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
90 درجه دوبلکس سوپر دوبلکس فولاد ضد زنگ فورج آرنج 3000LB DN25 UNS S32750
| نام: | UNS S32750 زانویی 90 درجه فورج |
|---|---|
| ارتباط: | جعلی |
| استاندارد: | ASME، ANSI، JIS، DIN |
2 هر کدام Stub پایان در Aisi 403-316L کربن فولاد ختم به پایان می رسد DN200 PN10 به عنوان EN1092 / 1 نوع 35 BW
| استاندارد: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
ASME B16.11 2000# 3000# 6000# 9000# لوله های فولاد ضد زنگ با فشار بالا
| جزئیات بسته بندی: | جعبه های چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
ASTM A403 316L Stainless Steel Stub Ends DN250PN16 EN1092-1 Type 35 BW
| استاندارد: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
اتصالات لوله زانویی 90 درجه تیتانیوم Gr2 Gr12 با کیفیت بالا توسط کارخانه
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
رزوه لوله معمولی 1 اینچ Sch40 Olet Weldolet Threadolet Sockolet فولاد ضد زنگ 316 اتصالات فورج شده
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات شیلنگ چرخشی اتصال هیدرولیک SCH 40 اتصالات فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

