همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
اتصالات اتصالات هیدرولیک شیلنگ چرخشی فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30 شیلنگ چرخشی اتصالات فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک اتصالات شیلنگ گردان از جنس استنلس استیل نیکل 70 / 30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ Weldolet 6 "x 2" THK 11.07mm / XXS ASTM A694 Gr. F52
| استاندارد: | ASTM A182 F44 F904L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
فولاد ضد زنگ جعل جبلس سوکت threadet thread ASTM a182 F 304، 304L
| استاندارد: | ASTM a182 F 304, 304L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
ASTM A182 F5 / F9 / F11 / F22 / F91 آلیاژ نیکل جعل جوشکاری
| استاندارد: | ASTM A182 F5/F9/F11/F22/F91 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| مواد: | ولدولت ضد زنگ دوبلکس |
XS XXS لوله های فولادی ضد زنگ اتصالات لوله 1 / 2-72 اینچ WP309 Sch5-Sch160
| ماده: | WP309 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
آلیاژ کم A234 WP11 بشینگ رشته ای تخته شده لوله لوازم کم کننده بشینگ فولاد
| مواد: | A234 WP11 |
|---|---|
| نوع: | بوش |
| شکل: | برابر |
آلیاژ کم A234 بوشینگ رشته ای تخته شده لوله های لوله سازی کاهش دهنده استیل بوشینگ برای صنعت
| استاندارد: | A234 |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| نوع: | بوش |
فشاری از فولاد ضد زنگ پاییز با 1/2 "- 48" قطر خارج A403-316L پایان می یابد
| استاندارد: | A403-316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |

