همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
دو طرفه فولاد ضد زنگ آرنج
| استاندارد: | ASTM A815 UNS S31803 / S32205 / S32750 / S32760 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| ماده: | فولاد ضد زنگ |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 5 اینچ لوله کاهش دهنده اتصالات پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فلنج فولادی، آلیاژ نیکل ASTM B564 / ASTM B462 / ASTM B865 / N08800 / NO8825
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی چوب |
|---|---|
| زمان تحویل: | 10 تا 30 روز |
| قابلیت ارائه: | 10000000 / PC / MONTH |
انواع اتصالات لوله فولادی ضد زنگ اینوکس زانویی زانویی فلنج متقاطع کاهنده انتهای خرد
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
لوله فولادی ضد زنگ استاندارد ISO لهستانی درجه مواد غذایی DKV 304 316 لوله Ss بدون درز برای اتصالات بهداشتی آب
| استاندارد:: | ASTM A213, A269, A312, A270, A249 |
|---|---|
| رنگ: | طلای نقره ای سفید |
| انواع:: | لوله / لوله بدون درز فولاد ضد زنگ |
SCH40 1-24'' آلیاژ نیکل با دقت بالا B366 WPNICMC Incoloy 825 Socket Welding Tee
| نام محصول: | لوله فولادی نیکل آلیاژی |
|---|---|
| نوع: | لوله نیکل |
| شکل: | شکل گرد |
فشار بالا SCH40 1-24'' آلیاژ نیکل B366 WPNIC10 Incoloy 800H Socket Welding Tee
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
SS Stub End فولاد ضد زنگ پاییز ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL مونل 400 WPNC
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL، مونل 400 WPNC |
| محدوده اندازه:: | 1/2 "-24" DN15 - DN1200 1/2 "- 48" |
ASTM / ASME A860 Reducer / فولاد ضد زنگ Reducer / Eccentric Reducer لوله مرکزی
| استاندارد: | ANSI B16.9، ANSI B16.28، DIN 2605، ISO3419، DIN EN10253، JIS B2312، JIS B2313، MSS SP-25، MSS SP-75، |
|---|---|
| نوع اتصالات لوله: | کاهش دهنده غلیظ کننده غلیظ کننده |
| ماده: | ASTM / ASME A860 WPHY 42-46-52-60-65-70 |
اتصالات لوله SA403 WP316L SCH40 STD SCH80 انتهای خرد فولاد ضد زنگ
| استاندارد: | ASTM B366 WP904L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |

