همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
1/2 "- 48" ASTM فولاد آلیاژی فولاد برابر 12Cr1MoV P11P22 P91 WB36
| نام محصول: | 1/2 "-48" ASTM ALLOY STEEL ELBOW (12Cr1MoV، P11، P22، P91، WB36، و غیره) |
|---|---|
| ماده: | آلیاژ |
| اندازه: | 1/2"-48" |
DN10 - DN1200 نیکل آلیاژ پایه Inconel 601 2.4851 فولاد آلیاژی فولاد نورد گرم
| نام محصول: | DN10-DN1200 آلیاژ پایه نیکل Inconel 601 2.4851 آرنج |
|---|---|
| ماده: | آلیاژ پایه نیکل |
| اندازه: | 1/2"-48" |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 4 اینچی 90 درجه لوله زانویی اتصال سه راهی PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr شعاع بلند 1/2' 90 درجه لوله زانویی اتصال سه راهی PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله PE/BE با شعاع بلند 1/2 اینچ آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
تیتانیوم آلیاژی ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 2 اینچی اتصالات لوله PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 12 اینچی اتصالات لوله PE / BE Tee
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
چين فابريکه برابر تي لوله لوازم جانبی مسوزی تي 6 " -16" سفارشی
| تضمین: | سه سال |
|---|---|
| تکنیک ها: | جعلی |
| شکل: | برابر |

