همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 8 اینچی اتصالات لوله کاهش دهنده پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 5 اینچ لوله کاهش دهنده اتصالات پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
SAE AMS 5659S-2016 15-5PH Conc.reducer دارای کیفیت بالا و به طور گسترده ای در صنعت استفاده می شود
| نام: | SAE AMS 5659S-2016 15-5PH Conc.duduce |
|---|---|
| تمومش کن: | پولیش شده |
| درجه مواد: | ASME A403 WP 347 / 347H / 316Ti |
TP347H SS347H W.Nr.1.4961 لوله بدون درز فولاد ضد زنگ EN10216-5 EN1.4961
| اندازه ها: | 1/8" NB - 24 "NB |
|---|---|
| مواد: | TP347H/SS347H/W. |
| رنگ: | طلا نقره سفید |
مایع / گاز از فولاد ضد زنگ لوله بدون درز سرد خنثی 1/8 "NB - 24" NB
| ابعاد: | 1/8 "NB-24" NB |
|---|---|
| ماده: | TP347H / SS347H / W. |
| رنگ: | طلا نقره ای سفید |
ASME B16.9 قیمت کارخانه Gr2 اتصالات لوله تیتانیوم Titanium Stub End DN20 DN500 Sch80S
| آزمون: | NDT، هیدرواستاتیک، سختی، و غیره |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | جعبه کارتن |
| درمان سطح: | پولیش، سند بلاست، گالوانیزه |
TOBO 316 304 لوله های فولاد ضد زنگ کاهش دهنده درجه بهداشتی لوله های غیر متمرکز بدون درز
| Max Pressure: | 3000 psi |
|---|---|
| Application: | For use in high pressure and high temperature environments |
| Size: | 1/2 inch |
فولاد ضد زنگ 40*32 DN Reducer Excentric WP316LN SCH80 SCH40
| نام محصول: | کاهنده فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| شکل: | گرد |

