همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
W.NR.1.3912 آلیاژ 36 اتصالات آرنج فولاد ضد زنگ LR برای صنایع شیمیایی
| استاندارد:: | ASTM / ASME ، JIS ، DIN ، EN |
|---|---|
| رنگ: | سفید طلای نقره ای |
| انواع:: | فولاد ضد زنگ |
لوله فولادی ASME B16.5 گالوانیزه بدون درز GR2 DN20 Sch40S
| نام محصول: | لوله فولادی ASME B16.5 گالوانیزه بدون درز GR2 DN20 Sch40S |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت: | 1 - 50 میلی متر |
صادرات کارخانه چین اتصال لوله زانویی تیتانیوم 45 درجه 90 درجه dn700
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASME B16.5 WP304L / 316L 150 # فولاد ضد زنگ Equal Tee MT23
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | کاهش می دهد |
| تکنیک ها: | ریخته گری |
سه راهی لوله کشی لوله استنلس استیل SS316 بهداشتی درجه مواد غذایی
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | کاهش می دهد |
| ارتباط: | زن |
ASTM B366 WP904L فولاد ضد زنگ پایه برای اتصالات نیکل آلیاژ
| استاندارد: | ASTM B366 WP904L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
تولید کننده چین فروش داغ اتصالات لوله فولادی ضد زنگ سفارشی سازی نمونه 304/316 1/8"-4" سه راهی فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی سه راهی سه راهی رزوهدار سه راهی 1/4 اینچ 3/8 اینچ 1/2 اینچ 3/4 اینچ 1 اینچ 2 اینچ
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات سه راهی کاهنده سه راهی کاهش دهنده رزوه داخلی سه راهی نابرابر با رزوه داخلی فولاد ضد زنگ 304 / 316L با کیفیت بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

