همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
316L 317L جلا 315L SS Stub End، پایه خم خمیدگی پایه
| تایپ کنید: | پایان خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | صیقل دادن |
فلز MSS SP95 لوله های اتصال لوله فولاد ضد زنگ NPT متمرکز/ MSS SP95 Swage Nipple
| نوع اتصال: | جوشیده، رشته دار، BW، SW |
|---|---|
| سطح: | روغن ضد زنگ زدگی ، گالوانیزه |
| استاندارد: | ASME، ANSI، JIS، DIN |
METAL MSS SP95 Pipe Fittings Stainless Steel Coupling NPT Concentric/ Swage Nipple
| نوع اتصال: | جوشیده، رشته دار، BW، SW |
|---|---|
| سطح: | روغن ضد زنگ زدگی ، گالوانیزه |
| استاندارد: | ASME، ANSI، JIS، DIN |
کلاهک های پایان فولاد ضد زنگ برای لوله های آلیاژ 625 / Inconel 625 / NO6625 / INCONEL
| مواد:: | آلیاژ 625 / Inconel 625 / NO6625 / آلیاژ 825 |
|---|---|
| های مختلف:: | بافت جوش، جعلی |
| محل مبدا:: | چین (سرزمین اصلی) |
L / SR لوله های فولادی ضد زنگ آرنج 31803 2205 لهستانی ASTM A182 F51
| نام محصول: | خم فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| تایپ کنید: | آرنج، سه راهی، کاهنده، کلاه، فلنج، لوله |
اتصالات لوله استاندارد فورج فولاد ضد زنگ A182 F316 Sweepolet / زین
| نام: | اتصالات فورج ANSI B16.11، اتصالات لوله فورج فولادی |
|---|---|
| ارتباط: | جوشکاری |
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، ماشین آلات، برق، کشتی سازی، کاغذسازی، ساخت و ساز و غیره |
لوله فولادی SS 310S، S31254, 254SMO لوله 2 اینچ SCH10S SS 310 لوله فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| عرض: | 650-2000mm یا سفارشی |
|---|---|
| پوشش سطح: | ترشی و ساحلی |
| پردازش: | خم کردن، جوش دادن، برش دادن |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| پایان: | یا PE باشد |
|---|---|
| انواع: | بدون درز، جوش داده شده |
| فرآیند: | سرد رول شده |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| شرایط پرداخت: | T/TL/CD/P |
|---|---|
| ضخامت: | 0.25mm-1.5mm |
| حالت تولید: | از نظر طولی جوش داده شده است |
فولاد کربنی با ظرفیت 2 اینچ از لوله های فولادی ضد زنگ، کلاه های پایان لوله
| ماده: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO |
| محل مبدا: | چين |

