همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
چین فابریک نمونه رایگان خورشیدی L پای کیفیت بالا رنگ سقف فولاد کاشی سیستم براکت فتوولتائیک L پای
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| نوع: | اتصالات |
| نام تجاری: | Metal |
لوله های فلز ضد زنگ برای کاربردهای ANSI/DIN/JIS
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI، ASME، DIN، JIS، و غیره |
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
ANSI B16.9 AISI 304 Material 12 "Schedule 40 S" به پایان می رسد
| استاندارد: | AISI 304 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
کلاهک های پایانی فولاد ضد زنگ قابل سفارشی با فرآیند ریختن و درمان حرارتی آنالیز
| Heat Treatment: | Normalizing, Annealing, Quenching, Tempering, Etc. |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی / پالت / جعبه |
| Application: | Petroleum, Chemical, Power, Gas, Metallurgy, Shipbuilding, Construction, Etc. |
لوله و اتصالات نوک سیلندر NPT Hex Stainless 316 Double Male
| نام محصول: | لوله و اتصالات نوک سیلندر NPT Hex Stainless 316 Double Male |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI ، BS ، DIN |
| اندازه: | 4 " |
اتصالات لوله های فولادی ضد زنگ 90 درجه F / F DN6 DN6 - DN100 برای ساختمان
| استاندارد:: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
|---|---|
| رنگ: | طلای نقره ای سفید |
| انواع:: | اتصالات لوله فورج |
خنک کردن و سخت کردن فولاد ضد زنگ برای مونتاژ صنعتی قوی
| حرارت درمانی: | عادی سازی، بازپخت، خاموش کردن، معتدل کردن و غیره |
|---|---|
| شکل: | پایان های خرد |
| بسته بندی: | جعبه چوبی / پالت / جعبه |
ASME B16.11 SW 45 درجه اتصالات لوله فولادی Stainelss DN6 - DN100 3000LB
| رنگ: | سیاه سفید |
|---|---|
| مواد: | WP304,304L,904L,S32750,S31803 |
| تایپ کنید: | اتصالات لوله فورج |
304 316 لوله های فولادی فولادی فولادی فولادی تولید کنندگان
| منشاء: | چین |
|---|---|
| پایان اتصال: | نخ دار |
| فرایند ساخت: | فشار، پرس، جعل، بازیگر و غیره |
ASTM A403 316L Stainless Steel Stub Ends DN250PN16 EN1092-1 Type 35 BW
| استاندارد: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |

