همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tee ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
فلنج گردن فلزی PN10 CuNi 70/30 Din 2632 EEMUA145 ANSI B16.5 1 - 48 اینچ
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| ماده: | CuNi 70/30 |
| تایپ کنید: | فلنج WN |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع 3-6 جهته تقلیل دهنده ISO-K ISO-F ISO نیمه پر سه راهی نوک پستان
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
انبوه سازنده، سه راهی لوله اتصالات لوله PP به رنگ قرمز قهوه ای پلاستیکی با کیفیت بالا تولید می کند
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
ASME B16.5 WP321 / 347 150 # اتصالات لوله فولادی ضد زنگ Equal Tee Stainless Steel Cross
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
زانویی زانویی از جنس استنلس استیل / فولاد ضد زنگ 904 904 لیتر اتصالات لوله جوشی
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
اتصالات لوله صنعتی COVNA SS304 316 اتحادیه زانویی سه راهی صلیب نوع فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی C276 برابر N10276 اتصالات سه راهی کاهش دهنده سه راهی نیکل آلیاژی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
جوشکاری صنعت گاز در اتصالات لوله STD ضخامت یکپارچه با مقاومت بالا
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 2-1 / 2 " |

