همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tee ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فیتینگ های لوله نکل مس CuNi 7/30 CuNi 90/10 180 درجه شعاع بلند آرنج / جوش
| نام محصول: | زانویی اتصال لوله TOBO |
|---|---|
| استاندارد: | JIS B2311,B2312,B2312,B2 |
| اندازه: | 1/8 "-100" |
قیمت کارخانه 10mm پیپ تراش مس نیکل تراش تراش تراش تراش تراش
| محصولات نام: | پد تقویت شده 90 درجه |
|---|---|
| نوع محصول: | اتصالات جوش لب به لب |
| پایان: | بودن |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی گیره سه راه لوله سه راه لوله بهداشتی CF8 Cf8m فولاد ضد زنگ 304 316
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فلز کم آلیاژ فولاد لوله لوازم جانبی لوله جوشکاری بُت لوله لوازم جانبی برابر Tee A403 WP904L 6 "SCH40 ASME B16.9
| Thickness: | SCH5S, SCH10S, SCH40S, SCH80S |
|---|---|
| شکل: | سه راه |
| End Connections: | Female NPT |
SS316L لوله های بهداشتی لوله های فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |

