همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tee ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
سه راهی کاهنده جوش سوکتی SW اتصالات لوله فورج شده TR TS NPS 1/8 اینچ - NPS 4 اینچ ASTM A105 ASTM A182 F304/F304L, F316/F316L ASTM A182 F11, F22, F91 ASME B16.11
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده SW |
|---|---|
| بسته: | موارد چوبی/پالت/کارتن/کیف |
| استفاده: | اتصال خط لوله |
SW کم کردن تی سوکت جوشکاری مناسب برای لوله تقلبی مناسب برای لوله TR TS NPS 1/8 "- NPS 4" ASTM A105 ASTM A182 F304/F304L، F316/F316LASTM A182 F11, F91ASME B16.11
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده SW |
|---|---|
| بسته: | موارد چوبی/پالت/کارتن/کیف |
| استفاده: | اتصال خط لوله |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASME B16.5 WP304L / 316L 150 # فولاد ضد زنگ Equal Tee MT23
| ارتباط: | نخ دار |
|---|---|
| پایان اتصال: | نخ دار |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
SW مناسبات جوشکاری میله های راست و راست TR TS NPS 1/8 "- NPS 4" ASTM A105 ASTM A182 F304/F304L، F316/F316LASTM A182 F11, F22, F91ASME B16.11
| نام محصول: | سه راهی استرایت SW |
|---|---|
| بسته: | موارد چوبی/پالت/کارتن/کیف |
| استفاده: | اتصال خط لوله |
ASME B16.9 A403 WP304L / TP316L مسطح مسطح نسبتا مسطح
| نوع:: | جاده و صلیب |
|---|---|
| نشانه گذاری:: | لوگو، شماره گرما، درجه فولاد، استاندارد، اندازه |
| مشخصات استاندارد: | ASTM، JIS، کارشناسی، DIN، تک و غیره. |
اتصالات سه راهی کاهنده سه راهی کاهش دهنده رزوه داخلی سه راهی نابرابر با رزوه داخلی فولاد ضد زنگ 304 / 316L با کیفیت بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوازم لوله های جعل شده از فولادی سوپر دوپلکس لوله کوتاه جوش 2205 2 "
| type: | Welded |
|---|---|
| Shape: | Round |
| مواد: | فولاد ضد زنگ سوپر دوبلکس |
A234 WPB MSS SP-75 WPH Y-56 بدون درز ASME B16.9 BW End Cushion Tee Target Tee برای حمل و نقل خط لوله نفت خام
| فرآیند تولید: | بدون درز یا جوش داده شده |
|---|---|
| تکنیک ها: | جعل شده |
| فرایند ساخت: | فشار، پرس، جعل، بازیگر و غیره |
تولید کننده چین فروش داغ اتصالات لوله فولادی ضد زنگ سفارشی سازی نمونه 304/316 1/8"-4" سه راهی فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی سه راهی سه راهی رزوهدار سه راهی 1/4 اینچ 3/8 اینچ 1/2 اینچ 3/4 اینچ 1 اینچ 2 اینچ
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

