همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tee ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
لوازم آسیاب نپل سوکت SW Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged Swaged
| نام محصول: | SW Eccentric Swaged Nipple |
|---|---|
| انواع: | بی درز |
| درجه فولاد: | فولاد ضد زنگ 304/316L،X5CrNi18-20 |
UNS C70600 CuNi 90/10 Cupro نیکل 1 اینچ - 12 اینچ آرنج 1 میلیمتر 2.5 میلیمتر تا 8 میلیمتر 10 نوار 14 نوار
| ماده: | مس نیکل 90/10 UNS C70600 CuNi 90/10 |
|---|---|
| استاندارد:: | ANSI / ASTM B16.9 / B16.11 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
ASTM A403 WP347 / WPS31254 بافت جوشکاری به پایان می رسد 1/2 "10" SCH40S SCH160S ASME / ANSI B16.9
| درجه مواد: | ASTM A403 WP347 / WPS31254 |
|---|---|
| محدوده اندازه:: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
فلنج Incoloy 800 800H فلنج N08800 WN RF برای صنعت
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوش، لب به لب جوش داده شده است |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 8 اینچی اتصالات لوله کاهش دهنده پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 5 اینچ لوله کاهش دهنده اتصالات پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASME B16.5 WP304L / 316L 150 # فولاد ضد زنگ Equal Tee MT23
| کاربرد: | خط لوله / سیال / گاز / نفت |
|---|---|
| ارتباط: | جوش داده شده / بدون درز |
| برجسته: | مقاومت در برابر خوردگی / استحکام بالا / دوام |
سه راهی برابر ASTM A403 WP321 / 321H 45 زانویی ASTM A403 WP316
| کاربرد: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |
فروش عمده فروشی سه راهی فولادی ضد زنگ بهداشتی Shelok / زانویی / فلنج / نوک پستان / صلیب / بوش 201 304 304L 316 316L لوله لوله
| نوع اتصال: | جوش لب به لب |
|---|---|
| مواد: | فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی |
| بسته: | کیف های چوبی، پالت چوبی، کیسه های پلاستیکی |
عرضه کارخانه 201 304 304L 316 316L 2205 2507 90 درجه LR SR آرنج فولاد ضد زنگ
| استفاده: | صنعت آب گاز نفت |
|---|---|
| نوع پایان: | انتهای ساده، انتهای اریب، نخ دار |
| مدت پرداخت: | T/T، L/C، Western Union |

