همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
Astm B16.9 Ss304 316 Pipe Fitting Carbon Steel 6X4Inch sch40 Reducer
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | کاهنده |
| مواد: | آلیاژ inconel625 600 601 625 incoloy825 |
فروش گرم فلز 300# 18" SCH80 RJF ASME B16.5 فلز فولادی فلز گردن جوشکاری
| Packaging Details: | wooden case |
|---|---|
| Delivery Time: | 20 working days |
| Payment Terms: | T/T, L/C, D/A, D/P |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 4 اینچی 90 درجه لوله زانویی اتصال سه راهی PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله PE/BE با شعاع بلند 1/2 اینچ آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
تیتانیوم آلیاژی ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 2 اینچی اتصالات لوله PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
ASTM Ti-2Al-2.5Zr شعاع بلند 90 درجه لوله آرنج مناسب PE / BE Tee
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr شعاع بلند 1/2' 90 درجه لوله زانویی اتصال سه راهی PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 12 اینچی اتصالات لوله PE / BE Tee
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصال لوله آرنج 90 درجه با شعاع بلند از آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr، اتصال لوله PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |

