همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
اتصالات لوله کربن استیل 6X4 اینچ Sch40 کاهش دهنده Astm B16.9 Ss304 316
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | کاهنده |
| مواد: | آلیاژ inconel625 600 601 625 incoloy825 |
ASTM WP91 فولاد ضد زنگ آرنج ASME B16.9 برای شیمی / نفت
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB |
|---|---|
| ضخامت: | sch5s-schxxs |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
ASME برش لوله فولادی ضد زنگ لوله 304 Sch40 1 اینچ لوله ابزار ابزار
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| ماده: | ASTM A182 |
| ضخامت: | Sch5-Sch160، XS، XXS |
اتصالات لوله صنعتی COVNA SS304 316 اتحادیه زانویی سه راهی صلیب نوع فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی لوله گالوانیزه گالوانیزه سه راهی استیل 90/10 6 اینچی Sch80
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
A105N NPS 22 اینچ SCH10 RF فلنج فولادی جعلی فولاد ضد زنگ فلنج گردن
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | فلن WN |
| ضخامت: | sch10 |
SCH10 RF NPS 2 '' فلنج جوش سوکت A105N ASME B16.5 صدور گواهینامه ISO9000
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | فلنج SW |
| اندازه: | NPS 2 '' |

