همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
150LB لغزش بر روی فلزی فولاد جعلی، A182 F316L FF اتصالات فولادی جعلی
| نام محصول: | لغزش روی فلنج |
|---|---|
| مواد: | A182 F316L |
| OD: | 14'' |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
ASME B16.5 WP321 / 347 150 # اتصالات لوله فولادی ضد زنگ Equal Tee Stainless Steel Cross
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی گیره سه راه لوله سه راه لوله بهداشتی CF8 Cf8m فولاد ضد زنگ 304 316
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
SS316L لوله های بهداشتی لوله های فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |
فلنج و اتصالات فولاد ضد زنگ فلنج عینک آفتابی برای نفت
| نام محصول: | DN15-DN600 PN16 فلنج فولادی ضد زنگ کلاس 150 برای نفت، صنایع شیمیایی، آب |
|---|---|
| اندازه: | DN15-DN600 |
| رنگ: | نقره ای |
ASME B16.9 TR شن و ماسه رول شده فولاد ضد زنگ کاهش Tee برابر TEE 1/8 "-60" تکه جوش SS لوله نصب
| Wall Thickness: | Schedule 40 |
|---|---|
| Standard: | DIN,EN,ASTM,BS,JIS,GB,etc. |
| Warranty: | 3 years |
SW، 3000LB، 6000LB ANSI B16.11 اتصالات لوله های فرفورژه آرنج آرنج جوش
| نام: | اتصالات اتصالات ANSI B16.11، اتصالات لوله فولادی جعلی |
|---|---|
| محصولات: | آرنج ها، گیربکس ها، تیس های لوله ای، خم ها، کلاه های لوله ای |
| استاندارد: | ASME B16.11 |

