همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
عملکرد بالا آلیاژ 800 UNS8800 فلنج فلزی ASME B16.5 150PSI SCH10
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| تایپ کنید: | WN، SO، BL، SW |
| فرایند: | جعلی ، ریخته گری ، نورد ، فرم دهی سرد ، طراحی سرد |
فلنج لوله فلزی / فولادی کربن آلیاژ C276 UNS10276
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| تایپ کنید: | WN، SO، BL، SW |
| فرایند: | جعلی ، ریخته گری ، نورد ، فرم دهی سرد ، طراحی سرد |
اتصالات لوله بدون درز فولادی ضد زنگ گرد مقاوم در برابر عالی عالی
| نام محصول: | تی |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
ASTM A105 ANSI B16.5 لغزش - بر روی فلنج فولادی جعلی ANSI ANSI B16.5 JIS DIN BS GB
| استاندارد: | ASME B16.5 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | dn15-dn1000 |
ASTM A815 UNS S32750 2507 بدون درز Equal Tee 12 اینچ Sch5S - Sch160
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
| DN: | 15-1200 |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB سه راهی کاهنده فولاد ضد زنگ رزوه ای سه راهی برابر 40nb sch10 فولاد ضد زنگ 316 316 سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله های فلزی لوله های فولادی SS Stub End ASME B36.10M 1/8 اینچ - 48 اینچ
| استاندارد: | ASME B36.10M |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
لوله های بدون درز لوله های فولادی ضد زنگ Sch40s Astm A403 Wp304 / 304L
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | UNS S32750 |
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.11 |

