همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ سرد 6 "6 مساوی SCH STD آلیاژ 20
| نام محصول: | سه راه |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 5 اینچ لوله کاهش دهنده اتصالات پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
TOBO 6" SCH 10 MSS SP 43 Lap Joint Stub Ends 304/304L فولاد ضد زنگ لوازم جفت های جوشکاری پای کوتاه
| نام محصول: | پایان های خرد |
|---|---|
| نوع: | همه انواع |
| ارتباط: | همه انواع |
مقاومت بالا 6٪ Moly Nipoflange ASTM A182 GR F44 SGS / BV / ABS / LR
| نام محصول: | 6% مولی نیپوفلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | نیپوفلنج |
| مقطع تحصیلی: | آلیاژ نیکل |
دو طرفه فولاد ضد زنگ آرنج
| استاندارد: | ASTM A815 UNS S31803 / S32205 / S32750 / S32760 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| ماده: | فولاد ضد زنگ |
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ با عملکرد پایدار 168.3 - 3048 mm OD
| نام محصول: | کاهنده |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
TP347H SS347H W.Nr.1.4961 لوله بدون درز فولاد ضد زنگ EN10216-5 EN1.4961
| اندازه ها: | 1/8" NB - 24 "NB |
|---|---|
| مواد: | TP347H/SS347H/W. |
| رنگ: | طلا نقره سفید |
مایع / گاز از فولاد ضد زنگ لوله بدون درز سرد خنثی 1/8 "NB - 24" NB
| ابعاد: | 1/8 "NB-24" NB |
|---|---|
| ماده: | TP347H / SS347H / W. |
| رنگ: | طلا نقره ای سفید |
سه راهی استیل مستقیم ASME B16.9 BW WROUGHT-S ASTM A 234 GR. WPB
| شکل: | گرد |
|---|---|
| تایپ کنید: | تی |
| اندازه: | DN6 ~ DN100 |
سه راهی برابر 2 اینچ ASTM A403 TP316 فولاد ضد زنگ برای خط لوله نفت و گاز
| شکل: | گرد |
|---|---|
| تایپ کنید: | تی |
| مواد: | فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم |

