همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welded pipe fittings ] همخوانی داشتن 3860 محصولات.
اتصالات جوش سوکت فلنج لوله فلزی Cl 600 فشار Asme B16.5 استاندارد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |
DN150 6 "سوکت جوش فلنج 600 # ASTM A312 UNS S30815 Sch5s - Schxxs
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | SW FLANGE |
| اندازه: | 6 '' |
فلنج لوله فولادی ضد زنگ Dn100 4 اینچ فلنج Rf 600 # سوکت جوش A182 درجه مواد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | SW FLANGE |
| اندازه: | 4 " |
جوش فلنج سوپر دوبلکس فلنج 1 اینچ از جنس استنلس استیل با کارایی بالا
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1 اینچ |
گردن جوش فلنج های حرفه ای جعلی برای تجهیزات ماشینکاری
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 1" |
فلنج و اتصالات فرش اندازه 1/1 فشار ASTM A312 UNS S30815
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1/2" |
Sch5s - فلزهای فلزی فشرده Schxxs 3/4 "اندازه گردن جوش برای صنعت نفت
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 3/4 " |
فولاد ضد زنگ فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های هکساگونال فابریکه ای از بش های فابریکه ای از بش های فابریکه ای از بش های فابریکه ای از بش های فابریکه ای از شيشه های فابریکه ای از شيشه های فابریکه ای از شيشه های فابریکه ای از شيشه های ف
| انواع: | بدون درز |
|---|---|
| کاربرد: | نفت، شیمیایی، ماشین آلات، |
| استانداردها: | ASME B16.9، MSS SP-43، EN 10253-4، DIN 2605، GOST 17375 |
SCH 80 ASTM A403 WP316L فولاد ضد زنگ مسطح مسطح جوشکاری برای نفت گاز
| درجه مواد: | سه راهی برابر |
|---|---|
| اندازه: | SCH 80 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
254SMo 31254 فولاد ضد زنگ آرنج 45 درجه / 90 درجه آرنج لوله ASME B16.9
| نام محصول: | خم فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| تایپ کنید: | خم کردن آرنج |

