همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welded pipe fittings ] همخوانی داشتن 3860 محصولات.
68 "فولاد جوش برقی، لوله فولادی تخت Sch10S ASTM A815 UNS S32750 ASME B16.9
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| ماده: | ASTM A182 |
| ضخامت: | Sch5-Sch160، XS، XXS |
فولاد ضد زنگ 65mm Radius Stainless Steel Fitting بدون درز 77.5 / 44.9 درجه
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | فولاد آلیاژی WP12 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
انعطاف پذیری عالی زانویی اتصالات فولادی ضد زنگ 304 317L 316TI 2205 316l اتصالات فولادی ضد زنگ
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات فولادی ضد زنگ زانویی انعطاف پذیر عالی 304 317L 316TI 2205 316l
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
تولید کننده چین فروش داغ اتصالات لوله فولادی ضد زنگ سفارشی سازی نمونه 304/316 1/8"-4" سه راهی فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 5 اینچ لوله کاهش دهنده اتصالات پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوازم فولاد ضد زنگ انعطاف پذیری عالی آرنج لوازم فولاد ضد زنگ 304 317L 316TI 2205 316l
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
کلاه لوله فولاد ضد زنگ سفارشی برای اتصال جوش ASME استاندارد سفارشی
| درمان سطح: | پولیش شده |
|---|---|
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، ساختمانی و غیره |
| ارتباط: | جوشی، رزوه ای، فلنجی و غیره |
ابعاد ASTM A182 F316/316L WELDOLET OLET در هماهنگی با لوازم جعلی MSS-SP-97
| پوشش سطح: | ترشی/منفعل |
|---|---|
| پایان دادن به اتصالات: | NPT/BSP/BSPT |
| اندازه ریسمان: | 1/2 |
2 "X 1" UNS S31803 Reducers متمرکز فولاد ضد زنگ دوگانه برای سیستم های لوله اتو - مقاومت بیشتر در برابر خوردگی
| درجه بندی فشار: | 150lb - 2500lb |
|---|---|
| نوع پایان: | متحدالمرکز / غیر عادی |
| درجه مواد: | ASME A403 WP 347 / 347H / 316Ti |

