همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welded pipe fittings ] همخوانی داشتن 3860 محصولات.
1-96 اینچ Reducer فولاد ضد زنگ SS904L UNS S32750 UNSS32760 310S
| اندازه: | 1-96 اینچ |
|---|---|
| DN: | 15-2400 |
| گرادیان مواد: | 904L |
316L 317L جلا 315L SS Stub End، پایه خم خمیدگی پایه
| تایپ کنید: | پایان خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | صیقل دادن |
متال ANSI B16.5 RF 300LBS ASTM A182 F316L فلنج SA182 F316L LWN RTJ ASME B16.5 600# 8" L405 میلی متر
| استاندارد: | مثل من |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | فلنج گردن جوشی بلند |
| مواد: | ASTM A182 F51 |
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ با عملکرد پایدار 168.3 - 3048 mm OD
| نام محصول: | کاهنده |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
15Mm 22Mm 32Mm 4 تا 3 304 304L 316 316L فولاد ضد زنگ Reducer 1 6 اینچ 90 درجه لوله آرنج نصب لوله Stub E
| درخواست: | لوله کشی |
|---|---|
| گواهینامه: | استاندارد ISO 9001:2008، PED 97/23/EC، AD 2000-Merkblatt W0 |
| ارتباط: | جوش لب به لب |
پایه فولاد ضد زنگ پایه پایه پایه پایه ASTM A403 317L، 321، 321H، 347، 347H
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM A403 317L، 321، 321H، 347، 347H UNS 31254 / 254SMo |
| محدوده اندازه:: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
مایع / گاز از فولاد ضد زنگ لوله بدون درز سرد خنثی 1/8 "NB - 24" NB
| ابعاد: | 1/8 "NB-24" NB |
|---|---|
| ماده: | TP347H / SS347H / W. |
| رنگ: | طلا نقره ای سفید |
SS Stub End فولاد ضد زنگ پاییز ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL مونل 400 WPNC
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL، مونل 400 WPNC |
| محدوده اندازه:: | 1/2 "-24" DN15 - DN1200 1/2 "- 48" |
A420-WPL6 لوله های ضد زنگ بدون درز / ANSI از لوله های فولادی ضد زنگ
| ضخامت دیواره: | Sch5 ~ Sch160XXS |
|---|---|
| استاندارد: | ASME / ANSI B16.9 MSS SP-43 |
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
12 "SCH40S SCH80S SS Stub پایان ASTM A234 WPB WPHY46 WPHY52 WPHY-60 WPHY65
| نام: | پای پیاز پای پیاز |
|---|---|
| ماده: | ASTM A234 WPB WPHY46، WPHY52، WPHY-60، WPHY65، WPHL70 |
| اتصال: ضخامت:: | SMLS، جوش |

