همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welded pipe fittings ] همخوانی داشتن 3860 محصولات.
فلنج گردان دوبلکس فولادی 2205 ASME B16.5 کلاس 150-2500 DN1500 RJ
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ASTM A312 TP304 لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ برای سیالات، گرم شدن و ترشی
| اندازه ها: | 1/8" NB - 24 "NB |
|---|---|
| مواد: | ASTM A312 TP304 |
| رنگ: | طلا نقره سفید |
ASME B16.9 ASTM A234-WPB قدرت و دوام Reducer فولاد ضد زنگ
| ارتفاع: | 1-1/2 اینچ |
|---|---|
| پایان اتصال: | نخ دار |
| نوع محصول: | کاهش دهنده Con / Ecc |
لوازم جانبی بی سیم Buttweld SS 316Ti S31635 Mss Sp43 Stub End Street Elbow Stainless Steel Tube 8X6 کاهش دهنده متمرکز
| جزئیات بسته بندی: | جعبه های چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
فلنج ASTM A105 Orifice فولاد کربنی در برق مورد استفاده قرار می گیرد
| تایپ کنید: | فلنج اوریفیس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~48'' |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
TEE میلهای کاهشدهنده 600# DN250 X DN200 SCH 160 X SCH 80S ASTM A403 WP 316L
| نام: | تی منع شده |
|---|---|
| مواد: | WP 316L |
| استاندارد: | ASTM A815 |
اتصالات نیکل مس C70600 Cuni90/10 سوکلت ولدولت Threadolet 1/2 اینچ 3000 پوند فولاد Weldolet
| Size: | 1/8 inch |
|---|---|
| Characteristic: | Forged With Impact Force |
| Thread Type: | NPT |
فلنج فولادی DIN؛ DIN 2502، 2503، 2527، 2565، 2573، 622
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی چوب |
|---|---|
| زمان تحویل: | 10 تا 30 روز |
| قابلیت ارائه: | 10000000 / PC / MONTH |
NECK FLANGE AI ASTM A182 GR F53 S S32750 SUPERDUPLEX ASME B16.5 GROOVED FR 150PSI SCH10S Ø14 WLEDING NECK FLANGE
| نوع: | فلنج / جعل / دیسک / حلقه / شافت / آستین |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5 ، ANSI B16.47 ، MSS SP-44 یا طبق درخواست یا نقشه مشتری |
| اندازه: | 1/2 "~ 72" |

