همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ copper nickel tubing ] همخوانی داشتن 1476 محصولات.
فلنج های فولادی 6 اینچی دارای مقاومت بالا برای صدور گواهینامه صنعت نفت ISO9001
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 6 اینچ |
گردن جوش فلنج های حرفه ای جعلی برای تجهیزات ماشینکاری
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 1" |
فلنج و اتصالات فرش اندازه 1/1 فشار ASTM A312 UNS S30815
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1/2" |
ASTM UNS S31803 DUPLEX STAINLESS STEEL 2205 DN 500 150# SPECTACLE BLIND Bank spacer Figure 8 Blind Forged Steel Flanges
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | DN200 |
1500 # فلنج فلزی فشرده شده فشار SCH40 مواد آلیاژی ضخامت SGS
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
فلنج های فلزی ساخته شده 1/2 "900LBS FR فلنج های فلزی ASTM B462 UNS NO6625
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
Sch5s - فلزهای فلزی فشرده Schxxs 3/4 "اندازه گردن جوش برای صنعت نفت
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 3/4 " |
فلنج ، گردن جوش ، مواد فولادی کربن ، استاندارد و درجه ASTM A 105 ، نوع چهره در فضای باز ، لوله نامی دیامتر
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوشکاری |
| اندازه: | 1 اینچ |

