همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ copper nickel tubing ] همخوانی داشتن 1476 محصولات.
اتصالات جوش سوکت فلنج لوله فلزی Cl 600 فشار Asme B16.5 استاندارد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |
Dn 20 فولاد ضد زنگ لوله فلنج، Rf 600 # 3/4 "فلنج جوش سوکت
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |
ASME B16.5 استاندارد فلنج لوله های فولادی ضد زنگ Cl 150 فشار
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
DN150 6 "سوکت جوش فلنج 600 # ASTM A312 UNS S30815 Sch5s - Schxxs
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | SW FLANGE |
| اندازه: | 6 '' |
فلنج لوله فولادی ضد زنگ Dn100 4 اینچ فلنج Rf 600 # سوکت جوش A182 درجه مواد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | SW FLANGE |
| اندازه: | 4 " |
ASTM B564 ALLOY Steel Flange UNS N06625 1" 600LBS Spectacle Blind RJ 625 Alloy spacer Figure 8 Blind Flange
| نام محصول: | نابینای عینک |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1 |
SCH10S عینک پرده کور UNS NO6022 1 "300LBS ASME B16.5 شیار FR 150PSI
| نام محصول: | FLANGE نابینای عینک |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1 |
آلیاژ استیل C276 RJ Hastelloy فلنج عینک دید 150 و 150 فشار کور 150/1 - سایز 60 "
| نام محصول: | نابینای عینک |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1 |
فلنج های فلزی ساخته شده از جنس C276 برای گاز Sch5s - Schxxs ISO9001
| نام محصول: | نابینای عینک |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1 |
ASTM B564 UNS N06600 ALLOY600 CLASS150 1" RTJ SCH80 ALLOY Steel Spectacle Blind Flange
| نام محصول: | عینک کور |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج کور عینکی |
| اندازه: | 1 |

