همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ forged high pressure pipe fittings ] همخوانی داشتن 1995 محصولات.
Dn 200 150 # فولاد ضد زنگ فولاد فلنج / فولاد ضد زنگ اتصالات فلنج
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 200 |
فولاد ضد زنگ A105 ASME B16.5 فولاد ضد زنگ، WN BL فلنج فولادی فلزی
| نام محصول: | فلنج گردن جوشکاری |
|---|---|
| نوع محصول: | فلن WN |
| اندازه: | 14 '' |
Dn 20 فولاد ضد زنگ لوله فلنج، Rf 600 # 3/4 "فلنج جوش سوکت
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |
آلیاژ استیل C276 RJ Hastelloy فلنج عینک دید 150 و 150 فشار کور 150/1 - سایز 60 "
| نام محصول: | نابینای عینک |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1 |
فلنج های فولادی 6 اینچی دارای مقاومت بالا برای صدور گواهینامه صنعت نفت ISO9001
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 6 اینچ |
گردن جوش فلنج های حرفه ای جعلی برای تجهیزات ماشینکاری
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 1" |
فلنج های فلزی ساخته شده 1/2 "900LBS FR فلنج های فلزی ASTM B462 UNS NO6625
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
Sch5s - فلزهای فلزی فشرده Schxxs 3/4 "اندازه گردن جوش برای صنعت نفت
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 3/4 " |
1” SO Flange RF ASME B16.5 FLG 150 R.F. (125-250 AARH) جعلی ASTM A 105 N GA-E-60103
| رنگ: | نیاز مشتری |
|---|---|
| فشار: | Class150/300/600/9001500/2500, Class150,150#-2500# |
| بسته بندی: | کیسه پلی داخلی، کیسه پلاستیکی + کارتن، جعبه یا پالت تخته سه لا، با توجه به درخواست مشتری |

