همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
ASME B16.5 آلیاژ 32760 ASME SB407 NO8800 فلنج گردن فلزی جعلی 1/2 '' - 60 '' 150lb
| نام محصول: | فلنج گردن جوشکاری |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
| فشار: | 150 لیتر |
فلکه های فولادی جعلی برای خط لوله 12 '' ASME A182 F53
| نام محصول: | گردن جوشکاری جعلی |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-60" |
| فشار: | کلاس 150 |
6 اینچ 150LB بر روی فلنج های فلزی جعلی A182 F304 FF SO Flange 150 # فشار
| نام محصول: | بر روی فلنج بکشید |
|---|---|
| مواد: | A182 F304 |
| OD: | 6 '' |
فلنج های فلزی ساخته شده با آلیاژ نیکل Weldoflange 1 "X 1/2" STD 150 # ASME B462 N08020
| نام محصول: | WeldoFlange |
|---|---|
| تایپ کنید: | نیپوفلنج |
| فشار: | 150# |
فلنج جوش فلزی جوش RF کلاس 300 4 "اندازه UNS32750 مواد
| نام محصول: | جوش فلنج |
|---|---|
| اندازه: | 4 '' |
| فشار: | Class300 |
فلنج های فلزی جعلی کور عینک عینک 1/2 "اندازه 900LBS فشار ASTM B564
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
UNS N06625 1/2 "فلنج های فلزی آلیاژی 600LBS STD RTJ Spacer 600 # فشار
| نام محصول: | عینک کور |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج کور عینکی |
| اندازه: | 1/2" |
جوش فلنج سوپر دوبلکس فلنج 1 اینچ از جنس استنلس استیل با کارایی بالا
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1 اینچ |
Sch5s - فلزهای فلزی فشرده شده Schxxs ASME B16.5 استاندارد 150lb - فشار 2500lb
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 6 اینچ |
گردن جوش فلنج های حرفه ای جعلی برای تجهیزات ماشینکاری
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 1" |

