همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ industrial pipe fittings ] همخوانی داشتن 4543 محصولات.
1500 # فلنج فلزی فشرده شده فشار SCH40 مواد آلیاژی ضخامت SGS
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
فلنج های فلزی ساخته شده 1/2 "900LBS FR فلنج های فلزی ASTM B462 UNS NO6625
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع 3-6 جهته تقلیل دهنده ISO-K ISO-F ISO نیمه پر سه راهی نوک پستان
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات شیلنگ کمپرسور هوا مجموعه کوپلر 304/316L استیل ضد زنگ اتصالات کوپلینگ های اتصال سریع
| Brand: | TOBO |
|---|---|
| Product Name: | Coupling |
| Size: | Customized Size |
جوشکاری RF Facing رتبه بندی 150 کلاس ASME B16.5 201 316 304 فلنج فولادی ضد زنگ فورج شده
| گواهی: | ISO/API/CE/PED/ABS/LR/BV/DNV/GL/KR/RINA |
|---|---|
| پوشش: | رنگ مشکی / روغن ضد زنگ / گالوانیزه داغ |
| ارتباط: | جوش / رزوه / جوش سوکت / اتصال لبه دار |
قطعات لوله ای مس نیکل ASTM B467 برای اواپراتور
| کاربرد: | مبدل حرارتی، کندانسور، اواپراتور و غیره |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM B111، ASTM B466، ASTM B467، و غیره |
| درمان سطحی: | پولیش، سند بلاست، آندایزینگ و غیره |
EN ضخامت سفارشی لوله آلیاژ نیکل
| درمان سطحی: | جلا دادن |
|---|---|
| شکل: | لوله |
| بسته بندی: | جعبه چوبی، بسته نرم افزاری، پالت |
پایان های استوب قطعات فولاد ضد زنگ ساخته شده در اشکال مختلف آزمایش NDT پولیش شده پایان ISO گواهینامه
| فرایند ساخت: | آهنگری، ریخته گری و غیره |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی / پالت / جعبه |
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |

