پیام فرستادن
چین اتصالات جوش شیرین سازنده

گروه TOBO

شرکت بازرگانی بین المللی TOBO (شانگیا) ، با مسئولیت محدودشرکت لوله روغن تیاندا ، با مسئولیت محدود

TOBO Pipeline Equipment Co.، Ltd TPCO و TISCO لوله (تیانجین) شرکت با مسئولیت محدود.

اخبار

March 13, 2024

چین برای حفاظت از حقوق قانونی شرکت های لوله های فولادی محافظت می کند


چین برای حفاظت از حقوق قانونی شرکت های لوله های فولادی محافظت می کند
منبع: Xinhua 2017-01-27 20:05:44 بیشتر
پیجینگ، 27 ژانویه (Xinhua) - وزارت بازرگانی (MOC) در روز جمعه اعلام کرد که اقدامات لازم برای حمایت از حقوق قانونی شرکت های چینی پس از اقدامات ضد دامپینگ توسط اتحادیه اروپا انجام خواهد شد.

این اظهارات پس از تصمیم کمیته اروپایی روز جمعه به منظور اعمال مقررات ضد دامپینگ در مورد محصولات لوله های ضد زنگ تولید شده توسط شرکت های چینی برای یک دوره پنج ساله با وظایف بین 30.7 تا 64.9 درصد بود.

وانگ هیون، رئیس اداره تحقیقات بازرگانی و بازرگانی MOC، گفت که حرکت کمیسیون اروپا قوانین تجارت جهانی را نقض کرده است و چین به شدت از اتحادیه اروپا در بخش آهن و فولاد حمایت می کند.

وانگ گفت که کمیسیون اروپا در بررسی های خود حقایق و مواد ارائه شده توسط شرکت های چینی را نادیده گرفت و همچنان به استفاده از رویکرد "غیرمنصفانه و غیر منطقی" جایگزین کشور، که به طور جدی منافع شرکت های چینی را تحت تاثیر قرار می دهد.

وانگ گفت که دولت چین امیدوار است اتحادیه اروپا از قوانین سازمان تجارت جهانی پیروی کند و رویکرد کشور جایگزین را متوقف کند.

وانگ افزود، دلایل اصلی مشکلات سختافزاری در بخش فولاد و فولاد، و همه کشورها باید با هم کار کنند تا بر این چالش ها غلبه کنند و اقدامات بازدارنده تجارت را به گونه ای محدود کنند.

اطلاعات تماس