پیام فرستادن
چین اتصالات جوش شیرین سازنده

گروه TOBO

شرکت بازرگانی بین المللی TOBO (شانگیا) ، با مسئولیت محدودشرکت لوله روغن تیاندا ، با مسئولیت محدود

TOBO Pipeline Equipment Co.، Ltd TPCO و TISCO لوله (تیانجین) شرکت با مسئولیت محدود.

اخبار

March 20, 2024

شرکت چینی برای ساخت فولاد پیش ساخته فولاد در نیجریه

شرکت چینی برای ساخت فولاد پیش ساخته فولاد در نیجریه
LAGOS، 16 دسامبر (Xinhua) - تولید کننده لوله فولادی چینی، گروه جیانگسو یولونگ، روز چهارشنبه یک مراسم تحلیلی برای یک کارخانه بزرگ در منطقه آزاد تجاری لاگوس لککی نیجریه برگزار کرد.

مراسم پیشگامان حضور مقامات دولتی، نمایندگان چینی و نمایندگان شرکت های خصوصی حضور داشتند.

طبق گفته ویلی ون، معاون مدیر کل شرکت، جیانگ سو یولونگ گروه، که در ماه نوامبر 2011 در بورس اوراق بهادار شانگهای چین ثبت شده است، بهره برداری از بازار بین المللی است.

وی در مصاحبه ای با پروژه یولونگ لککی، که شامل سه مرحله سرمایه گذاری است، می گوید: "تولید کننده ی پیچیده ی جوش و بدون درز در نیجریه است."

او اولین مرحله سرمایه گذاری را با مبلغ 50 میلیون دلار تاسیس کرد که یک واحد تولید لوله با بخار آب زیرزمینی با ظرفیت 150 هزار تن در سال طراحی می کرد.

او گفت، مرحله دوم حدود 60 میلیون دلار، یک واحد تولید فولاد پیشرفته مجهز با ظرفیت تولید 150،000 تن در سال تولید خواهد کرد.

او گفت که فاز سوم، واحد تولیدی و لوله کشی، لوله، لوله مته و خط لوله را ایجاد می کند و تجهیزاتی که ارزش آن 10 میلیون دلار است.

وی گفت که این پروژه پس از تکمیل ساخت صنایع نفت و گاز نیجریه را تقویت خواهد کرد.

این کنسولگری کنسولگری چین در لگوش، لیو کان، در مراسم گفت که این پروژه بخش مهمی از همکاری صنعتی چین و نیجریه بود که مزایای پیروزی را به همراه داشت.

انتظار می رود که این پروژه که شامل 180،000 متر مربع است، برای بیش از 1000 نفر از مردم محلی کار ایجاد کند و از طریق آموزش مهندسان در کسب و کار ساخت فولاد، انتقال فناوری مدرن را ارتقاء خواهد داد.

کارخانه لوله فولادی پس از تکمیل، یکی از بزرگترین کارخانه های صنعتی سنگین در نیجریه خواهد بود.

اطلاعات تماس