همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ASTM A182 Sockolet Threadolet 1/2" 6000LB MSS SP-97 آلت های جعل شده
| سطح: | پولیش آینه، ترشی |
|---|---|
| شکل: | آرنج، تی، اتصال، اتحادیه، صلیب، کاپ، پلاگ، بشینگ، نوک پا، آرنج خیابان، رئیس، نوک پا، نوک پا هکس، کاه |
| نوع اتصال: | SW |
جوشکاری پشت 180D کم شعاع خم ASTM A420/A420M WPL9 2"جدول 10 ASME B16.9
| نام: | خم شدن با لب به لب 180d شعاع کوتاه |
|---|---|
| درخواست: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| شعاع: | 2D 3D 5D |
جوشکاری پشت 180D کم شعاع خم ASTM A420/A420M WPL9 2"جدول 10 ASME B16.9
| نام: | خم شدن با لب به لب 180d شعاع کوتاه |
|---|---|
| درخواست: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| شعاع: | 2D 3D 5D |
ASTM 403 WP321 لوله های فولادی ضد زنگ لوله های لوله های فولادی ضد زنگ لوله های لوله های فولادی ضد زنگ لوله های لوله های فولادی ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ
| ارتفاع پا: | 4.5 ~ 10.5 |
|---|---|
| استفاده: | اتصال به خطوط لوله |
| پرداخت: | تضمین تجارت TT پی پال |
آلیاژ اتصالات لوله آرنج Incoloy 800 800H 800 800H UNS08800 MSS-SP75 آرنج
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوش، لب به لب جوش داده شده است |
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان 1 اینچی با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ساقه شلنگ برای اتصال فلنج گردان 1 اینچی با دندانه دار با شیلنگ دیگری از نزدیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

