همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5026 محصولات.
لوله فلانژ تراشیده شده ASTM A516 GR70 CL150 RF 2in Paddle Blank Spade Line Blind Flange
| ضخامت دیوار: | 40-500 میلی متر |
|---|---|
| ارتباط: | جوشکاری |
| Application: | Petrochemical, Oil and Gas, Power Generation |
فلنج تراشیده ASTM B564 UNS N08825 CL150 RF 6in خط عینک فلنج کور
| استفاده: | اتصال خط لوله |
|---|---|
| نوع: | گردن جوش، لغزش، جوش سوکت، رزوه، کور |
| ابعاد: | طبق نقشه ها |
اتصالات جوش فولادی بلند / کوتاه با ضخامت Sch10 - Sch160 XXS
| ضخامت: | Sch10-Sch160 XXS |
|---|---|
| اندازه: | بدون درز 1/2 "تا 24" جوش 24 "تا 72" |
| شکل: | برابر |
1 اینچ - 48 اینچ سوکت سوپاپ سوپاپ سوپاپ سوپاپ ASTM A815 UNS S32750
| نام محصول: | ASTM A815 UNS S32750 1-48 اینچ سوکت جوش سوپاپ نوک پستان |
|---|---|
| ماده: | فولاد ضد زنگ |
| شکل: | دور |
32 "x24" 0،600 "x0،650 ASTM A234 WPB اتصالات جوش لب به لب / کاهش دهنده یا غلظت
| اندازه: | 32 "x24" |
|---|---|
| WT: | ASME B16.9 |
| درجه مواد: | A234 WPB |
ASTM A815 UNS S32750 1 - 48 اینچ سوکت جوش سوپاپ نوک پستان
| نام محصول: | ASTM A815 UNS S32750 1-48 اینچ سوکت جوش سوپاپ نوک پستان |
|---|---|
| اندازه: | 1 / 8-8 " |
| ماده: | فولاد ضد زنگ |
2''x1-1 / 2 '' SCH10S مس نیکل 90/10 ASME B16.9 کنسروی تی
| نام محصول: | جاده |
|---|---|
| اندازه: | 2''x1-1 / 2 '' |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
ASME SB366 UNS NO6625 اتصالات لحیم کاری جوش خورده زن کلاه گشاد کل 1-48 اینچ
| شماره مدل: | ASME SB366 UNS NO6625 |
|---|---|
| نام محصول: | آرنج فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
3/4 "جعلی آرنج 90 درجه Long Radius STD ASTM A403 WP304 آرنج برای متالورژی
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| فرایند: | STD |
| کد اصلی: | دور |
اتصال زانویی جوشکاری 90 درجه 1.5D 304 فولاد ضد زنگ 3A DIN SMS ISO DS Ebow Pipe Fit
| اصلی: | چین |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1/2 ~ 12 اینچ (بدون درز) |

