همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5026 محصولات.
سه راهی میله ای 1/2"-48" ASME B16.9 ASTM B366 Hastelloy B2 UNS N10665 آلیاژی B2 جوش داده شده
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
پایه فولادی ضد زنگ پایه پایه ASTM A403 317L 321 321H 347 347H
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| محدوده اندازه: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
| تایپ کنید: | پایان لوله های لوله (بدون درز) |
اتصالات جوش Plain Butt Welding 10 اینچ با استاندارد ANSI B16.5 برای صنعت کشتی سازی
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| اتصال: | جوشکاری |
اتصالات جوش دکمه ای ASTM A182 F304 / 304L 1 - 1/2 "کلاس 3000 ANSI اتصال زن
| اتصال: | زن |
|---|---|
| فرایند: | جعلی |
| سطح درمان: | جلا بالا |
اتصالات اتصالات جوش خورده جعلی دو سطح مشترک اتصال سطح جلا بالا
| اتصال: | زن |
|---|---|
| فرایند: | جعلی |
| سطح درمان: | جلا بالا |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASTM A403 / A403M WP316 آرنج طولانی شعاع 4
| مواد: | فولاد ضد زنگ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| شکل: | درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده است |
ASTM B209-04 آلومینیوم بیضی قطر بیرونی: 2-2500mm ضخامت: 0.5-150mm
| اندازه ها: | 1/8" NB - 24 "NB |
|---|---|
| مواد: | ASTM B209-04 |
| رنگ: | طلای نقره ای سفید |
اتصالات لوله اتصالات لوله جوش 90 درجه ای آرنج آرشیو شات DN 150
| نام محصول: | آرنج فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME ، EN ، DIN ، JIS ، GOST و غیره |
| اندازه: | 1/2 " - 80" |
اتصالات جوش قوسی 3 اینچ لبه مشترک SH 20 SMO 254 JIS B 2312
| نام محصول: | انتهای خرد فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| اندازه: | 1/2 اینچ - 80 اینچ |
Long Radius 90 درجه آرنج ASTM A234 WPB 4 "SCH40 مقاومت در برابر خستگی ASME B16.9
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 4 " |

