همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
SGS Certification Concentric Reducer ASTM A234 / A234M WP11 CL3
| اندازه: | 1 '' - 24 '' |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 |
| درجه مواد: | A234 / A234M WP11 CL3 |
کاهنده غیرعادی / متحدالمرکز ASTM A234/A234M WP5 CL3 ASME B16.9
| نام محصول: | کاهنده |
|---|---|
| اندازه: | 1''-24'' |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
ASTM A234/A234M WP9 CL1 1''x1/2'' SCH40 کاهنده متحدالمرکز / خارج از مرکز
| نام محصول: | کاهنده |
|---|---|
| اندازه: | 1''x1/2'' |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
ASTM A234/A234M WP91 1/2 "ASME B16.9 Reducer غیر عادی/متحدالمرکز
| نام محصول: | کاهنده |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 اینچ |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
ASME B16.9 8''X4 '' SCH10S SS اکستنسیک ردیف ASTM A403 WP316L
| نام محصول: | گیرنده غیر عادی |
|---|---|
| اندازه: | 8''X4 '' |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
اتصالات سه راهه اتصالات سه راهه فولاد ضد زنگ لوله تهویه برابر برای صنعت
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
UNS N06601 Inconel 600 601 اتصالات لوله فلنج سه راهی برای صنعت
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوش، لب به لب جوش داده شده است |
فلنج چدنی Gost 12821-80 Pn6 کف فلنج Ss304 316 فلنج گردن جوشکاری
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
KF16 KF25 KF40 KF50 NW ISO فلنج خلاء فلنج خالی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردن جوش صورت برجسته A105 فلنج گردن جوش فلنج سورف wnrf فلنج کور
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

