همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5026 محصولات.
فولاد کربن بُت-سوئیڈنگ Reducer fittings ASTM B16.9 SCH
| ارتباط: | جوش، بدون درز، آهنگری |
|---|---|
| حداکثر دما: | 400 درجه فارنهایت |
| نام دیگر: | اتصالات لوله فولادی ضد زنگ |
لوله های فلزی فولاد ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ لوله های فولادی ضد زنگ
| کلمه کلیدی: | فلنج گردن جوشی بلند |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا 300 درجه سانتی گراد |
| پرداخت: | T/T |
پایه فولاد ضد زنگ پایه پایه پایه پایه ASTM A403 317L، 321، 321H، 347، 347H
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM A403 317L، 321، 321H، 347، 347H UNS 31254 / 254SMo |
| محدوده اندازه:: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
ASME B16.9 فشرده سازی جوشکاری گیرنده اکسیژنیک 6''X4 '' SCH10S
| نام محصول: | گیرنده |
|---|---|
| اندازه: | 6''x4 '' |
| استاندارد: | 1 '' - 24 '' |
C70600 8''x6 '' SCH10S اکستنسیک ردرس مس نیکل C70600 ASME B16.9
| نام محصول: | گیرنده غیر عادی |
|---|---|
| اندازه: | 8 "x6" |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
UNS N06601 Inconel 600 601 اتصالات لوله فلنج سه راهی برای صنعت
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوش، لب به لب جوش داده شده است |
ماشین آلات ساخت پیچ و مهره پیچ شش گوش کربنی M6 - M54 را تولید می کنند
| استاندارد: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | نیاز مشتری |
SA182 F51 فلنج گردن جوشکاری بلند، ASME B16.5، 600# فشار نامگذاری شده، 8" اندازه، 405mm طول برای کاربردهای مقاومت در برابر خوردگی
| Features: | High strength, corrosion resistance, easy installation, long service life |
|---|---|
| Material Standard: | DIN|EN|GB|ASTM|AISI|ASME|BS|JIS |
| Flange Face: | FF, RF etc |
SS Stub End فولاد ضد زنگ پاییز ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL مونل 400 WPNC
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL، مونل 400 WPNC |
| محدوده اندازه:: | 1/2 "-24" DN15 - DN1200 1/2 "- 48" |
ASTM A403 WP317L / 310H / 321H فولاد ضد زنگ پایه پایه لبه مشترک 10 اینچ SCH40S
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
|---|---|
| ماده: | ASME / ANSI B16.9 ASTM A403 WP304H / 310H |
| اتصال: ضخامت:: | SMLS، جوش |

