همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
اتصالات جوش خورده جعلی استاندارد اندازه ANSI سفارشی برای صنعت ساختمان کشتی
| مواد: | استیل ضدزنگ ، استیل ضدزنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| اتصال: | جوشکاری |
| فرایند: | جعلی |
ANSI B 16.9 UNS N06601 آلیاژ نیکل inconel 601 آرنج برای صنعت
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر ، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوش ، لب به لب جوش داده شده است |
فولاد ضد زنگ درجه 304 NPT موضوع مرد 300 پوند 90 درجه آرنج
| نام محصول: | فولاد ضد زنگ آرنج موضوعی مردانه npt |
|---|---|
| مواد: | استیل ضد زنگ 304/316 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوشکاری |
تیتانیوم زانویی کارخانه اگزوز عملکرد 2 اینچ مندرل خم لوله
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
A105 SS304 Thread NPT Union Swaged Nipple
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
نوار صنایع نیکل مس ASME SB151 SIZE 5-500mm ASME SB151 C79200
| استاندارد: | ASME SB151 C79200 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | میله مس نیکل |
DN32 1-1 / 4 "SCH40 اتصالات جوش دکمه جوش رنگ سیاه برای روغن ANSI B16.5 شکل برابر
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 1-1 / 4 " |
اتصالات جوشکاری فشار بالا ASTM A234 عملکرد پایدار برای صنعت برق
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 3" |
اتصالات جوش ASTM A234 WPB جوش STD ضخامت ASME B16.9 شکل برابر
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| اندازه: | 6 " |
| ضخامت: | STD |
یاتاقان دریچه تهویه ی کنسانتره UNSS32760 Standard 3A ISO SMS IDF DI
| نام محصول: | گیربکس فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | 1-96 اینچ |
| گرادیان مواد: | 904L |

