همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5026 محصولات.
فلنج گردان SS321 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دیگر با شیلنگ نزدیک برای اتصال 1 اینچ با دندانه دار
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ساقه شلنگ برای اتصال فلنج گردان 1 اینچی با دندانه دار با شیلنگ دیگری از نزدیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان با شیلنگ دندانه دار برای اتصال نزدیک با شیلنگ دیگر
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی 1 اینچی Ss304 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
6 "برنامه 40 فولاد ضد زنگ اتصالات جوش شیرین TEE UNS S32760 A815 UNSS31803
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | UNS S32750 UNSS32760 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
ASTM A403 WP321 / H اتصالات جوش بادی اتصالات رادیو 90 درجه آرنج
| نام محصول: | ASTM A403 WP321 / H فولاد ضد زنگ آستنیتی لوله اتصالات رادیو بلند 90 درجه آرنج DN15 - DN1200 |
|---|---|
| اندازه: | DN15 - DN1200 |
| رنگ: | نقره |
اتصالات مفتول مونل Inconel Incoloy Butt Sch5S-Sch160 XS XXS
| ماده: | A860 درجه WPHY42- WPHY46- WPHY52- WPHY60- WPHYX55 |
|---|---|
| اتصال: | جوشکاری |
| نام محصول: | سرپوش لوله |
Asme Ansi B16.9 316 F316 361L 316H317 317L F317 F347 F348 4X3 اینچ Std40 فولاد ضد زنگ کاهش دهنده متحدالمرکز متحدالمرکز
| مواد: | فولاد ضد زنگ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304) |
|---|---|
| شکل: | دور |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
آلیاژ فولاد کربن Incoloy 825 90D LR / SR آرنج U خم 180 آرنج 90 درجه خم
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، برابر و کاهش دهنده |
| ارتباط: | جوش، لب به لب جوش داده شده است |

