همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5026 محصولات.
12 اینچ پایان فولاد ضد زنگ پایان فولاد ضد زنگ پایان SCH80 ASME / ANSI B16.9 MSS SP-43
| ماده: | UNS S31803، UNS S32750، UNS S32760 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.25، MSS SP-75 DIN2617 JISB2311 JISB2312 JISB2313 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
ASME B16.9 قیمت کارخانه Gr2 اتصالات لوله تیتانیوم Titanium Stub End DN20 DN500 Sch80S
| آزمون: | NDT، هیدرواستاتیک، سختی، و غیره |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | جعبه کارتن |
| درمان سطح: | پولیش، سند بلاست، گالوانیزه |
اتصالات جوش لب به لب زانویی 90 درجه A815 WPS31803/32205 2205 فریتیک آستنیتی زنگ نزن
| کاربرد: | نفت، شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز |
|---|---|
| گواهی: | ISO، API، CE، PED، AD2000 |
| ارتباط: | جوش لب به لب |
کاهش دهنده متمرکز SMLS BW SCH5S/SCH10S/SCH40S SS ANSI ASME B16.9 ASTM SA403-WP321
| نوع اتصال: | جوش لب به لب |
|---|---|
| مواد: | فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی |
| بسته بندی: | کیف های چوبی، پالت چوبی، کیسه های پلاستیکی |
DIN EN ASTM BS اتصالات اتصالات جوش شیرین اتصالات انتهای لوله ترمینال آرنج
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
|---|---|
| درجه مواد: | درجه: UNS NO. C10100، 10200، 10300، 10800، 12200، 70600 / CU NI 90/10 |
| اندازه: | 1 "-48" 15mm-2400mm |
UNS S32760 ASTM اتصالات جوش شیرین A182 F55 S32760 1.4501 Zeron 100 LR کمربند آرنج
| درجه مواد: | UNS S32760 ASTM A182 F55 / S32760 / 1.4501 / Zeron 100 |
|---|---|
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
| ضخامت: | Sch5s-Schxxs |
CuNi 90/10 C70600 DIN STANDARD 1 1/4 INCH OD38 فلنج فولادی داخلی جعلی DN32 PN16
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | CuNi 90/10 |
| اندازه: | 1/2 "- 144" |
TEE میلهای کاهشدهنده 600# DN250 X DN200 SCH 160 X SCH 80S ASTM A403 WP 316L
| نام: | تی منع شده |
|---|---|
| مواد: | WP 316L |
| استاندارد: | ASTM A815 |
1/2 '' واشر فلزی اسپیرال زاویه واشر تخت صاف ASTM A403 WP347 ASME B16.9
| نام محصول: | 1/2 '' واشر فلزی اسپیرال زاویه واشر تخت صاف ASTM A403 WP347 ASME B16.9 |
|---|---|
| رنگ: | هر رنگ |
| گواهی: | SGS / BV / ABS / LR / TUV / DNV / BIS / API / PED |
فلنج های فولادی ضد زنگ دوبلکس 2507، 2205، 2304، 153MA، 253MA، 309، 904L، 2595
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | مونل 400 و 500، Inconel 600 و 625 |
| اندازه: | 26 "-60" (DN650-1500) |

