همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
بدون درز فولاد ضد زنگ آرنج مچ دست آرنج A403 WP321 WP317L، WP321
| آرنج:: | 45 درجه، 90 درجه، 180 درجه، ردیوس طولانی، ردیوس کوتاه |
|---|---|
| قطر خارجی:: | 15MM-2400MM |
| نوع:: | R = 1D، 1.5D، 3D، 5D، 6D، 8D، 10D و 20D. |
جوش بر روی لوله اتصالات لب به لب Weld Tee A403 Wp304 A403Wp304l A403Wp316 A403-Wp316l
| ماده: | A403 Wp304 A403Wp304l A403Wp316 A403-Wp316l A403Wp 321، A403Wp 321h |
|---|---|
| ضخامت:: | Sch5-Sch160، STD، XS، XXS |
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
اتصالات جوش اتصالات لوله آرنج آرنج 45 درجه ASTM A860 WPHY42 / WPHY52 / WPHY60 / WPHY65
| ماده: | ASTM A860 WPHY42 / WPHY52 / WPHY60 / WPHY65 |
|---|---|
| ضخامت:: | Sch5-Sch160، STD، XS، XXS |
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
لوله های فولادی ضد زنگ ASTM / ASME SB 336 / UNS 2200 (NICKEL 200) / UNS 2201 (NICKEL 201) / UNS 4400
| ماده: | ASTM / ASME SB 336 / UNS 2200 (NICKEL 200) / UNS 2201 (NICKEL 201) / UNS 4400 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.25، MSS SP-75 DIN2617 JISB2311 JISB2312 JISB2313 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
SS304 SS316L فولاد ضدزنگ فولاد لب به لب - لوله اتصالات جوش 1-48 اینچ
| نام محصول: | فوق العاده duplex uns s32750 |
|---|---|
| اندازه: | 1-48 اینچ |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
بدون درز / جوش فولاد ضد زنگ آرنج 304L WP321 321H WP347 UNSS31803 اندازه 1-48 اینچ
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| گرادیان مواد: | WP304 |
لوله های فرفورژه 90 درجه براق لوله آرنج 4 اینچ STD ASTM A182 F304 برای ماشین آلات
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 4 اینچ |
Stainless Steel Sanitary Butt Weld Fittings Eccentric Elbow Tee Pipe Fitting 1/2"-6"
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
سه راهی فولادی ضد زنگ 9.52 میلی متری 304، اتصالات سه راهی فشار بالا برای اتصال لوله
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله صنعتی COVNA SS304 316 اتحادیه زانویی سه راهی صلیب نوع فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

