همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
سه راهی لوله جوش داده شده با لب به لب از جنس استنلس استیل بهداشتی SS304 SS316L
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ کارخانه SS304 SS316l 304 ASME B16.11 سه راهی کاهش لوله فورج شده جوش لب به لب
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه با کیفیت سفارشی اتصالات لوله سه راهی فولادی ضد زنگ سوکت جوشکاری رزوه ای
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله فولادی ضد زنگ سفارشی با کیفیت بالا 304 قیمت لوله فولادی ضد زنگ آینه
| کاربرد: | لوله روغن، لوله سیال |
|---|---|
| آلیاژی یا نه: | آلیاژی است |
| تکنیک: | نورد گرم، سرد کشیده شده، پایان سرد/تمام داغ |
اتصالات جوش لب به لب زانوهای بدون درز شعاع بلند ASME B16.9 A234 SCH 40 STD 90 درجه MS 1.5D
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| گواهی: | ISO، API، PED، AD2000، IBR |
| نوع اتصال: | جوش لب به لب |
فلز فلز ضد زنگ 304 316L لوله نصب شوینده بهداشتی ISO SMS DIN Tri Clamp PTFE
| درجه بندی فشار: | کلاس 150 - کلاس 2500 |
|---|---|
| نوع: | آرنج، سه راهی، کاهنده، کلاه، انتهای خرد و غیره |
| بسته بندی: | جعبه چوبی |
تراشیدن تی Reducer Elbow Pipe Connection قطعات ماشین آلات لوله های تیتانیوم لوله های تیتانیوم برای خروجی Gr1 Gr2
| مقاومت گرما: | عالی بود |
|---|---|
| پایان اتصال: | نخ دار |
| ضخامت: | 1 میلی متر-15 میلی متر |
لوله اتصالات سیاه و سفید ASTM A234 WP5 / WP9 / WP11 / WP12 / WP22 / WP91
| ماده: | ASTM A234 WP5 / WP9 / WP11 / WP12 / WP22 / WP91 |
|---|---|
| ضخامت:: | Sch5-Sch160، STD، XS، XXS |
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
اتصالات لوله های فولادی ضدزنگ فولادی ضد زنگ Inconel 625 / NO6625 / NS336 / 2.4856
| ماده: | نیکل آلیاژ فولاد 625 / Inconel 625 / NO6625 / NS336 / 2.4856 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.25، MSS SP-75 DIN2617 JISB2311 JISB2312 JISB2313 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
ASTM A182 F44 S31254 254SMO 1.4547 پایان لوله فولادی ضد زنگ ASME B16.9
| درجه مواد: | ASTM A182 F44 / S31254 / 254SMO / 1.4547 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.11 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |

