همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
اتصالات جوش لب به لب Incoloy 800 800H SCH5S - Sch160 Elbow Pipe Fitting Alloy MSS - SP75 Elbow
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| ارتباط: | جوش، لب به لب جوش داده شده است |
| استاندارد: | ANSI، DIN، BS، ASME B16.9، گیگابایت |
اتصالات لوله جوش لب به لب SMLS CS ASTM A234 ASME B16.9 سفارشی زانویی با کیفیت بالا
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
اتصالات شیلنگ SS فولادی ضد زنگ لوله Y نوع لوله 1/4 خاردار کوپلر اتصال اتصال لوله آداپتور
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
فولاد ضد زنگ بهداشتی 201 304 سیم داخلی سه راهی فولاد ضد زنگ پیچ رزوه لوله اتصالات لوله اکسترود شده برابر Tee 3 way fema
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات جوش لب به لب بهداشتی فولاد ضد زنگ اتصالات لوله سه راهی زانویی غیرعادی 1/2 "-6"
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی سه راهی سه راهی رزوهدار سه راهی 1/4 اینچ 1/2 اینچ 3/8 اینچ 1/2 اینچ 1 اینچ 2 اینچ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی لوله گالوانیزه گالوانیزه سه راهی استیل 90/10 6 اینچی Sch80
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

