همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
1/2 اینچ BSP NPT لوله کشی مواد فولادی ضد زنگ رزوه ای SS304 / 316 لوله اتصالات سه راهی برای تامین آب
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ زانویی نر 1/4 Bsp X 8 میلی متر Od Pipe مشاهده تصویر بزرگتر افزودن به مقایسه اشتراک گذاری بهداشتی
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| گواهی: | ISO، API، PED، AD2000، IBR |
| نوع اتصال: | جوش لب به لب |
اتصالات جوش لب به لب فولادی اتصالات لوله زانویی 90 درجه فولاد ضد زنگ برای اتصال لوله
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| گواهی: | ISO 9001:2008، API، CE، PED، AD2000 |
| نوع اتصال: | جوش لب به لب |
اتصالات لوله های فولادی ضد زنگ کاهش دهنده اتصالات برای تامین آب کاهنده غیرمرکز متحدالمرکز
| کاربرد: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| گواهی: | ISO، CE، API، و غیره |
| ارتباط: | جوش داده شده، رزوه دار، سوکت جوش داده شده، فلنج دار |
ASTM فورج لب به لب جوش لوله فولادی کربنی اتصالات زانویی
| درخواست: | نفت، شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز |
|---|---|
| گواهی: | ISO، API، CE، DNV، ABS، PED |
| نوع اتصال: | جوش سوکت، رزوه، جوش لب به لب |
C71500 Socket Welding Cap ASTM Schedule 40 Pipe Fittings for Oil
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| کاربرد: | لوله ها، خطوط لوله نفت را وصل کنید |
لوله های فولادی فولادی فولادی لوله های فولادی فولادی فولادی
| درخواست: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| گواهینامه: | ISO، CE، API، و غیره |
| ارتباط: | جوش داده شده، رزوه دار، سوکت جوش داده شده، فلنج دار |
فیتینگ های لوله نکل مس CuNi 7/30 CuNi 90/10 180 درجه شعاع بلند آرنج / جوش
| نام محصول: | زانویی اتصال لوله TOBO |
|---|---|
| استاندارد: | JIS B2311,B2312,B2312,B2 |
| اندازه: | 1/8 "-100" |
لوله های فولادی فلزی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| قطر بیرونی: | 6-813 میلی متر |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | محصولات مهندسی جدید |
| نوع رشته ای: | NPT، BSP، BSPT |

