همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
گیربکس متحدالمرکز فولاد Butt Weld F53 Sch10 Ansi Duplex
| مواد: | دوبلکس 2507 |
|---|---|
| شکل: | کاهش ، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
WP403 A304 Butt Weld STD ANSI B16.5 گیرنده متحدالمرکز
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| شکل: | کاهش ، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
اتصال سه راهه 3/8 اینچی NPT F-M-F Instrument T 3/8 اینچ فولادی زنگ نزن 304 فورج شده با فشار بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB سه راهی کاهنده فولاد ضد زنگ رزوه ای سه راهی برابر 40nb sch10 فولاد ضد زنگ 316 316 سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع 3-6 جهته تقلیل دهنده ISO-K ISO-F ISO نیمه پر سه راهی نوک پستان
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی Swagelok نوع با فرول از فولاد ضد زنگ دو طرفه 1/2 اینچی لوله فشرده سازی OD
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
ANSI DIN EN BS JIS ISO فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده برای خط لوله گاز نفت
| نام محصول: | فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده |
|---|---|
| نوع محصول: | لغزش، گردن جوش، کور، رزوه |
| اندازه: | DN10-DN20 |

