همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
فلنج چدنی Gost 12821-80 Pn6 کف فلنج Ss304 316 فلنج گردن جوشکاری
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ANSI DIN EN BS JIS ISO فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده برای خط لوله گاز نفت
| شماره مدل: | فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده |
| تایپ کنید: | لغزش، گردن جوش، کور، رزوه |
فلنج گردن جوش صورت برجسته A105 فلنج گردن جوش فلنج سورف wnrf فلنج کور
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ جعلی 90 درجه آرنج LR آینه پایان OD 60.30 - 610.00mm
| نام محصول: | زانویی استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| تایپ کنید: | آرنج، سه راهی، کاهنده، کلاه، فلنج، لوله |
کاهش دهنده جوش لب به لب ASTM B16.9 A403 WP321H
| نام محصول: | کاهنده |
|---|---|
| اندازه: | 2''x4'' |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
فلنج های گردن جوش داده شده کربن فورج / فولاد ضد زنگ
| مواد: | آلیاژ 31 |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
کربن فورج / فولاد ضد زنگ لغزش بر روی فلنج
| مواد: | کربن فورج / ضد زنگ |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
فلنج های جوشکاری سوکت کربن فورج / فولاد ضد زنگ
| مواد: | کربن فورج / ضد زنگ |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
KF16 KF25 KF40 KF50 NW ISO فلنج خلاء فلنج خالی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

