همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
TOBO 6" SCH 10 MSS SP 43 Lap Joint Stub Ends 304/304L فولاد ضد زنگ لوازم جفت های جوشکاری پای کوتاه
| ابعاد: | ANSI/ASME B16.9، B16.28، MSS-SP-43 |
|---|---|
| درخواست ها: | مواد شیمیایی، پتروشیمی، نفت و گاز، تولید برق، تصفیه آب |
| پوشش سطح: | ترشی، آنیل و جلا داده شده |
TOBO 6" SCH 10 MSS SP 43 Lap Joint Stub Ends 304/304L فولاد ضد زنگ لوازم جفت های جوشکاری پای کوتاه
| Technic: | casting |
|---|---|
| Material Grrade: | UNSS31803 |
| Lead Time: | 7-15 Days |
TOBO ASME B16.9 پای بند SCH 80 304/304L فولاد ضد زنگ پای بند گردن بلند
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B169، MSS-SP-43 |
| طول: | استاندارد یا سفارشی |
ASME B16.11 تی از فولاد ضد زنگ برای مواد شیمیایی با فشار بالا
| برنامه کاربردی: | خط لوله ها به هم وصل میشن |
|---|---|
| مقاومت در برابر خوردگی: | بالا |
| نوع بدن: | سه راه |
SS Stub End فولاد ضد زنگ پاییز ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL مونل 400 WPNC
| محصولات: | ASME / ANSI B16.9 پایان پایانی است |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM B366 نیکل 200 201 WPN / WPNL، مونل 400 WPNC |
| محدوده اندازه:: | 1/2 "-24" DN15 - DN1200 1/2 "- 48" |
ASTM A403 WP317L / 310H / 321H فولاد ضد زنگ پایه پایه لبه مشترک 10 اینچ SCH40S
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
|---|---|
| ماده: | ASME / ANSI B16.9 ASTM A403 WP304H / 310H |
| اتصال: ضخامت:: | SMLS، جوش |
904L / NO8904 / 1.4539 فولاد ضد زنگ سوراخ پایانی لبه متقابل پایه پایان 1/2 "تا 24"
| نام محصول:: | جوش لب بافت فولادی ضد زنگ پایان خم شدن |
|---|---|
| محدوده اندازه:: | DN15-DN600 (1/2 "-24") بدون درز نوع DN15 - DN1200 (1/2 "-48") نوع جوش داده شده |
| آزمایش کردن:: | اسپکترومتر خواندن مستقیم، آزمون هیدرواستاتیک، تشخیص نقص X-Ray، آشکارساز اختلال التراسونیک، بازرسی ذر |
جوش بافی جوش فولاد ضد زنگ نوک تیز اتصال به پایان می رسد سرد ساخته شده برای صنعت
| تایپ کنید: | پایان خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | صیقل دادن |
نیم نخ 3/4 "Sch80s TP317 نوک سینه زن فولادی ضد زنگ
| اندازه: | 1 / 2-60 اینچ |
|---|---|
| مواد: | TP317 |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
فولاد ضد زنگ درجه 304 NPT موضوع مرد 300 پوند 90 درجه آرنج
| نام محصول: | فولاد ضد زنگ آرنج موضوعی مردانه npt |
|---|---|
| مواد: | استیل ضد زنگ 304/316 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوشکاری |

