همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
150 پوند 1 اینچ سوکت جوش سوکت Ss304 فولاد ضد زنگ فلنج فورج شده
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
ANSI DIN EN BS JIS ISO فلنج جوشی سوکت فولادی فورج شده برای خط لوله گاز نفت
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
فلنج CS WNRF CL:150 1.5 اینچی SCH40 PN 16 فلنج فولادی ریختهگری شده/فلنج فولادی کربن فورج
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
فلنج فرفورژه فولادی کربنی گردن جوشی استاندارد آمریکایی
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| گواهی: | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| نوع محصول: | فلنج WN |
اتصال سه راهه 3/8 اینچی NPT F-M-F Instrument T 3/8 اینچ فولادی زنگ نزن 304 فورج شده با فشار بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB سه راهی کاهنده فولاد ضد زنگ رزوه ای سه راهی برابر 40nb sch10 فولاد ضد زنگ 316 316 سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله SCH40 ASTM B16.9 اتصال سه راهی فولادی کربنی با جوش لب به لب
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | جوشکاری |
فلنج برنجی آلومینیومی تیتانیوم مسی فولاد ضد زنگ دقیق فلنج گردن جوشی با رزوه کف شل سفارشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج فولادی ضد زنگ فلنج آلومینیومی 6061T6 ماشینکاری سفارشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

