همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
لوله های صنعتی از فولاد ضد زنگ 3000 6000 2000 کلاس
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ارتباط: | زن |
| تکنیک ها: | گالوانیزه |
150#-2500# SS / فلز آلیاژ فولادی لوله آلات جعل شده فلنج کور
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ کلاس 600 900 لوله های صنعتی Ss304/316
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ارتباط: | زن |
| تکنیک ها: | گالوانیزه |
فولادی ضد زنگ کلاس 1500 3000 لوله های صنعتی Ss304/316
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ارتباط: | زن |
| تکنیک ها: | گالوانیزه |
فلنج کور ASME / ANSI / DIN 150#-2500# SS / اتصالات لوله فورج فولادی آلیاژی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
چین گرم تخته جوش تی 304 فولاد ضد زنگ برابر تی تخته کشی لوله لوازم جانبی ASME B16.9 3000 کلاس
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | جوشکاری |
فروش داغ لوله های کور لوله های کربن فولاد فولاد ضد زنگ فلنج جعل شده
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
چین گرم تخته جوش تی 304 فولاد ضد زنگ برابر تی تخته کشی لوله لوازم جانبی ASME B16.9 3000 کلاس
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
1-1/2 "TH RF 150LB فولاد ضد زنگ در فلنج 316L چهره بلند شده TH Flange ANSI B16.5 Flange Threaded
| کلاس: | 150psi/300psi/600psi/1500psi |
|---|---|
| فشار ترکیدن: | 0.05 ~ 10 Mpa |
| به پایان می رسد: | جوش لب به لب، جوش سوکت، رزوه دار |

