همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع 3-6 جهته تقلیل دهنده ISO-K ISO-F ISO نیمه پر سه راهی نوک پستان
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی Swagelok نوع با فرول از فولاد ضد زنگ دو طرفه 1/2 اینچی لوله فشرده سازی OD
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ A182 F304 ASME B16.5 SS فلنج WN فورج لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج اتصال لوله فلنج ساده فولاد کربن فورج شده
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
حلقه عقب فورج فولادی فلنج اتصالات لوله اندازه سفارشی
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
ANSI B16.5 PN16 PN20 ابعاد کلاس 150Din استاندارد ریخته گری فولاد ضد زنگ 316 304L فلنج کور
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج کور دوبلکس فولاد ضد زنگ UNS S32760 ASTM A182 F55 BL با سوراخ FNPT 1/2 اینچی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات سه راهی جوشکاری سوکت 304 فولاد ضد زنگ اتصالات لوله فورج شده ASME B16.9
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ارتباط: | جوش سوکت |
| تکنیک ها: | جعلی |
گیره گیره گیره گیره گیره تک لوله پیکس یک گوش شیلنگ
| نام محصول: | بست لوله |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| کاربرد: | صنایع سنگین، قطعات الکترونیکی |
AISI ASTM 304 32750 31803 C276 نقره ای 2 3 4 6 8 اینچ SCH40 فولاد ضد زنگ جوش لب به لب
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | آرنج |
| اندازه: | اندازه سفارشی |

