همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld flanges ] همخوانی داشتن 1958 محصولات.
1 1/3 اینچ CL600 BL فلنج RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL MFM ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL TG ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
| مواد: | اس اس |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL FF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| مواد: | اس اس |
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL RJ ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
مقاومت درمان حرارتی لوله فولاد ضد زنگ پایان NDT برای جوش امن مورد آزمایش قرار گرفته گواهینامه ISO
| حرارت درمانی: | عادی سازی، بازپخت، خاموش کردن، معتدل کردن و غیره |
|---|---|
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
| تست: | NDT، هیدرواستاتیک، سختی، و غیره |
RF ASTM A182 F316/F316L B16.51 1/4" CL900 BL فلنج
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
2' 150LB، 300LBS SCH40 لوله NS S30815 فولاد ضد زنگ بلند صورت جوش گردن فلنج
| کلمه کلیدی: | فلانج سوراخ |
|---|---|
| کالیبر: | 1/2 "-24" |
| درجه مواد: | ASTM AB564 |
فلز ASME فولاد فلز گردن جوشکاری (WN) برای اتصال
| بسته بندی: | جعبه های چوبی |
|---|---|
| رنگ: | مشتری مورد نیاز، طبیعی، اولیه |
| پوشش سطح: | پولیش شده |

